Kontakta oss

Välkommen till K3 Nordic!
Ni hittar oss i centrala Örebro på Slottsgatan 8A.

Telefon
019-36 80 200

E-post
info@k3nordic.com

Post- och besöksadress
K3 Nordic AB, Slottsgatan 8A, 703 61 Örebro

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Vi som jobbar på K3 Nordic

Peter Kristoffersson
CEO
070-412 77 32 peter.kristoffersson@k3nordic.com
Håkan Svanberg
Founder and advisor
070-412 77 30 hakan.svanberg@k3nordic.com
Helena Jonsson
Sales Manager
070-412 83 23 helena.jonsson@k3nordic.com
Nicklas Karlsson
Business and Marketing Manager
070-343 04 11 nicklas.karlsson@k3nordic.com
Sid Thomas
Team Lead - Support & Cloud Services
019-36 80 288 sid.thomas@k3nordic.com
Johanna Enoksson
Sales Specialist Modern Workplace
019-36 80 204 johanna.enoksson@k3nordic.com
Linda Kurt
Sales Specialist
019-36 80 227 linda.kurt@k3nordic.com
Hedi Gardi
Junior Cloud Technician
019-36 80 256 hedi.gardi@k3nordic.com
Fredrik Dunby
Sales Specialist Modern Workplace
019-36 80 222 fredrik.dunby@k3nordic.com
Carl-Johan Hedlund
Cloud Solutions Specialist
019-36 80 228 carljohan.hedlund@k3nordic.com
Belinda Erdis
Sales specialist
019-36 80 285 belinda.erdis@k3nordic.com
Michael Yammin-Finta
Communication Manager
019 36 80 224 michael.yammin-finta@k3nordic.com

Funderingar?

Vill du veta mer?
Fyll i dina uppgifter i formuläret nedanför
eller ring oss på +46 (0) 19-36 80 200 så tar vi det därifrån!

Namn:

E-post:

Företag:

Telefon:

Meddelande:

Namn:

Meddelande:

Phone:

Företag:

E-post:

Kontaktuppgifter
019-36 80 200
info@k3nordic.com

Ekonomifrågor mailas till: invoice@k3nordic.com

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Adress
K3 Nordic AB, Slottsgatan 8A, 703 61 Örebro

Bolagsinformation
Organisationsnummer: 556492-5021
IBAN: SE31 6000 0000 0005 7056 2228
Bankgiro: 5628-6958
Bank: Handelsbanken Stockholm
SWIFT: HANDSESS

Allmänna villkor

Läs våra allmänna villkor här
Generellt serviceavtal – CSP

Cookies och analysverktyg
K3 Nordic använder Google Analytics som statistiksystem på sajten vilket gör att cookies registreras. Vi använder även UpSales, ett CRM och marketing automation system. Allt för att förbättra upplevelsen. Vill du inte att vi ska registrera cookies så går det att i sin webbläsare avböja cookies.

Läs mer om hur vi hanterar cookies här