Kontakta oss

Välkommen till K3 Nordic!
Ni hittar vårt huvudkontor i centrala Örebro på Slottsgatan 8A, men vi finns också i Västerås på Badhusgatan 7B.

Telefon
019-36 80 200

E-post
info@k3nordic.com

Post- och besöksadress
K3 Nordic AB, Slottsgatan 8A, 703 61 Örebro

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Vi som jobbar på K3 Nordic

Peter Kristoffersson
CEO
070-412 77 32 peter.kristoffersson@k3nordic.com
Håkan Svanberg
Founder and advisor
070-412 77 30 hakan.svanberg@k3nordic.com
Helena Qvarfordt
Sales Manager
070-412 83 23 helena.jonsson@k3nordic.com
Nicklas Karlsson
Business and Marketing Manager
070-343 04 11 nicklas.karlsson@k3nordic.com
Sid Thomas
Team Lead - Support & Cloud Services
019-36 80 288 sid.thomas@k3nordic.com
Alexa Borngrund
Content Manager
alexa.borngrund@k3nordic.com
Linda Kurt
Sales Specialist
019-36 80 227 linda.kurt@k3nordic.com
Fredrik Dunby
Sales Specialist Modern Workplace
019-36 80 222 fredrik.dunby@k3nordic.com
Belinda Erdis
Sales specialist
019-36 80 285 belinda.erdis@k3nordic.com
Isac Eklöf
Junior säljadministratör
Adam Westin
072-978 52 01 adam.westin@k3nordic.com
Alexander Karlsson
IT-konsult
073-413 69 50 alexander.karlsson@k3nordic.com
Anton Jonsson Jos
070-939 07 77 anton.jos@k3nordic.com
Daniel Larsson
daniel.larsson@k3nordic.com
Emil Edvardsson
073-788 50 08 emil.edvardsson@k3nordic.com
Erik Knutsson
IT-konsult
073-053 20 52 erik.knutsson@k3nordic.com
Hannes Axelsson
IT-konsult
076-861 41 29 hannes.axelsson@k3nordic.com
Henrik Johansson
IT-konsult
070-309 57 77 henrik.johansson@k3nordic.com
Hugo Karlsson
070-337 66 81 hugo.karlsson@k3nordic.com
Mats Nilsson
mats.nilsson@k3nordic.com
Max Janze
max.janze@k3nordic.com
Oskar Isaksson
oskar.isaksson@k3nordic.com
Per Söderlund
070-593 94 25 per.soderlund@k3nordic.com
Simon Ödman
IT-konsult
076-344 70 03 simon.odman@k3nordic.com
Pierre Söderkvist
Säkerhetschef
070-210 57 77 pierre.soderkvist@k3nordic.com
Tord Borge
070-794 84 10 tord.borge@k3nordic.com
William Larsson
IT-konsult
william.larsson@k3nordic.com

Funderingar?

Vill du veta mer?
Fyll i dina uppgifter i formuläret nedanför
eller ring oss på +46 (0) 19-36 80 200 så tar vi det därifrån!

Namn:

E-post:

Företag:

Telefon:

Meddelande:

Namn:

Meddelande:

Phone:

Företag:

E-post:

Kontaktuppgifter
019-36 80 200
info@k3nordic.com

Ekonomifrågor mailas till: invoice@k3nordic.com

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Adress
K3 Nordic AB, Slottsgatan 8A, 703 61 Örebro

Bolagsinformation
Organisationsnummer: 556492-5021
IBAN: SE31 6000 0000 0005 7056 2228
Bankgiro: 5628-6958
Bank: Handelsbanken Stockholm
SWIFT: HANDSESS

Allmänna villkor

Läs våra allmänna villkor här
Generellt serviceavtal – CSP

Cookies och analysverktyg
K3 Nordic använder Google Analytics som statistiksystem på sajten vilket gör att cookies registreras. Vi använder även UpSales, ett CRM och marketing automation system. Allt för att förbättra upplevelsen. Vill du inte att vi ska registrera cookies så går det att i sin webbläsare avböja cookies.

Läs mer om hur vi hanterar cookies här