Kontakta oss

Välkommen till K3 Nordic!
Vi bor i fina lokaler på Väståstrand i Örebro.

Telefon
019-36 80 200

Post- och besöksadress
K3 Nordic AB, Väståstrand 5, 702 32 Örebro

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Vi som jobbar på K3 Nordic

Adam Bianchi

Junior Cloud Technician

019-36 80 228

adam.bianchi@k3nordic.com

Anders Ohlson

Sales Specialist Azure-Datacenter

019 36 80 281

anders.ohlson@k3nordic.com

Belinda Erdis

Sales specialist

019-36 80 285

belinda.erdis@k3nordic.com

Camilla Waara

CFO

019-36 80 205

camilla.waara@k3nordic.com

Carl-Johan Hedlund

Cloud Solutions Specialist

019-36 80 228

carl-johan.hedlund@k3nordic.com

Filippa Bruno

Sales Specialist Hardware support

019-36 80 274

filippa.bruno@k3nordic.com

Fredrik Dunby

Sales Specialist Modern Workplace

019-36 80 222

fredrik.dunby@k3nordic.com

Håkan Svanberg

Founder and advisor

070-412 77 30

hakan.svanberg@k3nordic.com

Hedi Gardi

Junior Cloud Technician

019-36 80 256

hedi.gardi@k3nordic.com

Helena Jonsson

Sales Manager

070-412 83 23

helena.jonsson@k3nordic.com

Helena Windahl

Sales Specialist Dev Tools

019-36 80 226

helena.windahl@k3nordic.com

Johanna Enoksson

Sales Specialist Modern Workplace

019-36 80 204

johanna.enoksson@k3nordic.com

Karolina Vedlund

Order and Portal Manager

019-36 80 253

karolina.vedlund@k3nordic.com

Linda Kurt

Sales Specialist

019-36 80 227

linda.kurt@k3nordic.com

Nicklas Karlsson

Business and Marketing Manager

070-343 04 11

nicklas.karlsson@k3nordic.com

Peter Kristoffersson

CEO

070-412 77 32

peter.kristoffersson@k3nordic.com

Sid Thomas

Team Lead - Support & Cloud Services

019-36 80 288

sid.thomas@k3nordic.com

Tina Viitala Joelsson

Marketing

019-36 80 206

tina.viitala@k3nordic.com

Funderingar?

Vill du veta mer?
Fyll i dina uppgifter i formuläret nedanför
eller ring oss på +46 (0) 19-36 80 200 så tar vi det därifrån!

Namn:

E-post:

Företag:

Telefon:

Meddelande:

Namn:

Meddelande:

Phone:

Företag:

E-post:

Kontaktuppgifter
019-36 80 200
info@k3nordic.com

Ekonomifrågor mailas till: invoice@k3nordic.com

Öppettider
Måndag-fredag 08-16 (lunchstängt 12-13)

Adress
K3 Nordic AB, Väståstrand 5, 702 32 Örebro

Bolagsinformation
Organisationsnummer: 556492-5021
IBAN: SE31 6000 0000 0005 7056 2228
Bankgiro: 5628-6958
Bank: Handelsbanken Stockholm
SWIFT: HANDSESS

Allmänna villkor

Läs våra allmänna villkor här
Generellt serviceavtal – CSP

Cookies och analysverktyg
K3 Nordic använder Google Analytics som statistiksystem på sajten vilket gör att cookies registreras. Vi använder även UpSales, ett CRM och marketing automation system. Allt för att förbättra upplevelsen. Vill du inte att vi ska registrera cookies så går det att i sin webbläsare avböja cookies.

Läs mer om hur vi hanterar cookies här